Sterilisaties 2020
Edit 29 september 2020: Er is gesteriliseerd. In het weekend van 19 en 20 september is er een sterilisatieronde geweest in Babadag. Dankzij een aantal hele mooie donaties met een totaalbedrag van 3715 euro konden we de 110 sterilisaties betalen en kan er zelfs nog een keer gesteriliseerd worden. Hier kunt u meer lezen over de afgelopen sterilisatieronde https://www.dogsadoptionsnederland.nl/sterilisaties/387-sterilisaties-19-en-20-september-2020.
Door de Coronacrisis is er veel niet doorgegaan. Gelukkig zijn er wel wat kleine sterilisatiedagen in Roemenië georganiseerd door Roemeense rescuers. Maar de jaarlijkse grootschalige sterilisatiecampagnes konden niet doorgaan. Roxanna heeft ons gevraagd of we nog met een laatste sterilisatie ronde in Bacau wilde helpen, ergens in september. En daar hebben we natuurlijk wel oren naar. Want met de herfst in zicht zal dit dan ook waarschijnlijk de laatste zijn.
We hopen geld in te zamelen voor 100 honden. 1 Hond steriliseren kost 35 euro, dus als we 3500 euro kunnen inzamelen zou dat geweldig zijn. Wilt u ons helpen deze laatste sterilisaties te bekostigen, doneer dan op
NL95 RABO 0132 7530 30 T.n.v. Stichting Dogs Adoptions Nederland, te Sliedrecht.
IBAN: NL95RABO0132753030 BIC: RABONL2U
O.V.V. Sterilisaties 2020
Update 29-09-2020 : 3715 euro binnen!
Het Roemeense najaar en zeker de winters zijn hels zijn voor straathonden, laat staan voor pupjes. Overleven is aan de orde van de dag. Als we kunnen zorgen dat er minder pups geboren worden, zal deze honden in ieder geval dat leed bespaard worden.
Helpt u mee?
Dit sterilisatieweekend was in de plaats Babadag en omgeving waar het hard nodig was. Totaal 110 dieren (grootste deel honden en een paar katten) gesteriliseerd. De dankbaarheid was groot, dankbaarheid van het sterilisatieteam voor de financiele ondersteuning, dankbaarheid van de bevolking, er kwam zelfs een bedankje van de plaatselijke burgemeester:
Beste vrienden,Afgelopen weekend weer twee dagen dieren gesteriliseerd met of zonder baasje uit Babadag, twee dagen waarin grote inspanningen werden geleverd. Het werken als een team met geweldige, toegewijde en professionele mensen deden deze campagne ′′GRATIS STERILISATIE′′ als een succes eindigen.Allereerst wil ik mevrouw Cornelia Constantin persoonlijk bedanken voor al haar betrokkenheid. Ook wil ik de sponsor van ''DOGS ADOPTIONS NEDERLAND'' bedanken voor het ondersteunen van de kosten van meer dan 100 sterilisaties in deze campagne.Last but not least, alle betrokkenen: artsen, technici, vrijwilligers, die de ruim honderd dieren met veel verantwoordelijkheid, respect en liefde behandeld hebben. Deze geweldige mensen zijn: Dr. Dierenarts Alin Haralambie, Dr. Dierenarts Gabi Somoiag, Cristian Ionut Moise en Roxana Macoviciuc - as. Kans C.A.R.E.S.- Mobiele kliniek, allen geheel vrijwillig.Voor hun inspanningen moeten ze bewonderd en gerespecteerd worden, voor hun liefde en respect voor dieren, en in mij zullen ze steun vinden om deze prachtige sterilisatiecampagne voort te zetten.Met alle respect,GEORGISCHE CARAMAN