banner3

Feest bij Dogs Adoptions Nederland!

10 jaar

Lieve Dierenvrienden, 

Vandaag, op 7 september 2017, is het 10 jaar geleden dat Dogs Adoptions Nederland van start gegaan is.

We begonnen als een klein groepje gemotiveerde vrijwilligers. En dit is, gelukkig, inmiddels uitgegroeid tot een grotere groep zeer enthousiaste vrijwilligers die met veel passie veel tijd en energie in dit werk stoppen.

Zoals jullie weten staat steriliseren hoog op ons lijstje (want dit is nu eenmaal de enige oplossing om de populatie honden te verminderen) en wordt dit ook veel gedaan. Elke maand wordt er naar Roemenië gevlogen om de honden op te halen die door de lieve baasjes zijn uitgekozen, maar ook om de honden op onze website te updaten en te bezoeken. Operaties van honden worden gedaan en door ons (door jullie) bekostigd. En het hele jaar door kan er voer en geld gedoneerd worden en wordt er per kwartaal een transport met voer en medische spullen naar Roemenië gebracht. We zijn blij om te kunnen melden dat tot nu toe deze transporten nog altijd gesponsord worden, want veel zorgen bij ons wegneemt. 

Na deze afgelopen 10 jaar zijn wij als  team nog altijd enthousiast en gepassioneerd in dit goede en mooie werk. 

Ik wil iedereen, die Dogs Adoptions Nederland een warm hart toedraagt, heel erg bedanken voor de geweldige ondersteuning ieder jaar weer. Tevens bedank ik het hele DANteam voor hun tomeloze inzet en hoop ik dat wij nog vele jaren dit mooie werk mogen blijven doen. 

Met Vriendelijke groet, 

Ton van der Hel, Voorzitter SDAN.