banner3

Geslacht : Teef
Geboortedatum : 06 maart 2015
Leeftijd : Volwassen
Schofthoogte (cm): 25
Formaat Klein
Toegevoegd :17-03-2025
Datum Gereserveerd :

Informatie

Intake 17-03-2025 : Martisor is een rustige, oudere dame. Ondanks alles wat ze heeft meegemaakt, is ze ontzettend vriendelijk en zachtaardig. Ze werd achtergelaten bij een flatgebouw, maar gelukkig werd ze opgemerkt door een vriendin van onze asielhoudster Neli. Toen Neli over haar hoorde, twijfelde ze geen moment en haalde haar op – een hondje als Martisor laat je niet aan haar lot over.

Op de foto’s is te zien dat Martisor een “cherry eye” heeft aan haar linkeroog. Dit is een verdikking van de traanklier, wat vaak leidt tot een geïrriteerd of ontstoken oog. Voordat ze geadopteerd wordt, zal onze dierenarts ervoor zorgen dat de traanklier weer op zijn plek wordt gebracht, zodat ze hier geen last meer van heeft.

Martisor verdient een warm en liefdevol thuis waar ze op haar oude dag eindelijk de rust en zorg krijgt die ze nodig heeft. Bent u degene die haar dat geeft? Neem dan snel contact met ons op via de blauwe contact-button en hopelijk komt deze lieve dame snel bij u wonen!

 

Details

Geboortedatum (geschat)
06 maart 2015

Video

Video