banner3

Geslacht : Reu
Geboortedatum : 13 juni 2022
Leeftijd : Pup
Schofthoogte (geschat in cm):
Formaat: Klein
Toegevoegd :28-12-2022
Datum geadopteerd :

Informatie

Update 16-02-2023: Jack's gastgezin vertelt:

"Jack maakt flinke sprongen wat betreft het wennen aan dingen die hij erg spannend vindt. Het uitlaten begint hij zelfs leuk te vinden, maar hij blijft wel graag in de buurt van Dribbel (mede-gasthond Ariël) en Zoë, de eigen hond. Hij is nieuwsgierig naar andere honden en alle nieuwe geurtjes. Op stukken die hij nog niet kent vindt hij het allemaal nog wel wat spannender.

Het contact met mensen buiten het gastgezin gaat een stuk beter maar hij heeft echt de tijd nodig om aan ze te wennen. Wanneer het bezoek hem negeert en zo nu en dan wat lekkers naar hem toewerpt durft hij de laatste tijd al in de buurt te komen. Hij heeft nog wel een beetje een probleem met jassen, grote schoenen en tassen. Dat vindt hij maar raar en eng. We zetten nu regelmatig schoenen en tassen in de huiskamer en het blijkt geen onoverkomelijk probleem.

Bij een nieuw gezin zal Jack waarschijnlijk een terugval krijgen maar doordat hij hier in de opvang heeft meegemaakt dat nieuwe mensen, uitlaten en andere ‘vreemde’ dingen best leuk kunnen zijn zal hij sneller wennen.

In de eerste weken dat Jack bij ons was hadden we het idee dat hij misschien erg lang, of altijd, een angstige hond zou blijven maar we zien de laatste tijd ‘de echte Jack’; met geduld en liefde ontpopt hij zich meer en meer als een vrolijke, speelse en malle pup. Af en toe ronduit brutaal (aan het wasgoed hangen terwijl je het probeert op te vouwen). Knuffelen op schoot doet hij graag, hij komt daar ook echt om vragen en door dat knappe snuitje is het onmogelijk dat te weigeren.

Jack is geheel zindelijk maar kan hier in en uit door een hondenluik. Hoe lang hij het kan ophouden wanneer hij niet uit zichzelf naar buiten kan is nog niet duidelijk, dit zal dus nog wel even geoefend moeten worden.

We denken dat het voor Jack belangrijk is dat de nieuwe eigenaar ervaring heeft met honden en het geduld kan opbrengen zodat Jack de tijd heeft om zijn prachtige zelf te worden zoals we hem hier nu zien."

 

Update 08-01-2023: Jack's gastgezin vertelt:

"Jack is al bijna zindelijk en we zijn daarom heel erg trots op hem. We hebben een hondenluik waardoor de honden in en uit kunnen wanneer ze willen, maar Jack is daar een tijd nog erg onzeker over geweest. Dat hij nu zelf in en uit durft en buiten plast en poept is een mijlpaal.
De enkele ongelukjes binnen zijn ook echt ongelukjes want hij begrijpt dat het de bedoeling is om dat buiten te doen. 

Jack is ontzettend zachtaardig, lief en knuffelig. Hij moet je daar echter wel eerst voor leren kennen en vooral mannen vindt hij nog spannend. Hij heeft mensen nodig die het niet erg vinden om een paar dagen het geduld op kunnen brengen om het contact op te bouwen. Lekkers en lieve woordjes doen wonderen. Jack heeft bij ons bezoek al herhaaldelijk de stempel 'schattigste hondje ooit' gekregen.

Het uitlaten hebben we nog niet verder uitgebreid dan een bekend weggetje omdat Jack buiten nog te onzeker is. Zelfs de tuin vindt hij nog best spannend. Als er een vogel opvliegt gaat hij liever weer even naar binnen om bij te komen.

Jack slaapt 's nachts in de bench en slaapt zonder problemen de nacht door. Hij kan ook al 2 uurtjes alleen zijn mits er genoeg afleiding aan speeltjes is. Hij is bij ons wel met twee andere honden.

Andere honden zijn geen probleem voor Jack; groot, klein, reu, teef, hij kan daar prima mee overweg, vertoont geen angst en is zelfs vrij zelfverzekerd.

Hij kan angstig zijn voor (drukke) kinderen en verstopt zich dan. Wanneer hij in een veilige situatie zit (op schoot bij iemand die hij kent) is hij heel vriendelijk tegen (kleine) kinderen en pakt graag wat lekkers van ze aan. Met mijn dochter van 7 jaar heeft hij inmiddels een sterke band en zoekt haar op voor knuffels en aandacht.

Jack heeft even wat extra aandacht en ondersteuning nodig maar is een buitengewoon lief hondje."


Update 28-12-2022: Jack verblijft nu 2 weken in Nederland. Dit vertelt het gastgezin over hem:

Jack is een wat onzeker hondje maar hij heeft al een enorme transformatie doorgemaakt. De eerste 4 dagen heeft hij zich bij ons onder de bank verstopt en liet zich niet zien. Dit had vooral te maken met het gedrag van een andere hond die er toen was. Toen die er niet meer was kwam Jack gelukkig los. Het vergt wat tijd en geduld om Jack te laten wennen aan vreemden, maar als hij je eenmaal kent is hij heel aanhankelijk en speels. Hij wil nog wel graag een eigen veilig plekje hebben waar hij zich kan verstoppen wanneer het hem even teveel wordt. Jack kan prima bij andere honden, groot en klein, hij is heel erg zachtaardig. Overdag zit Jack af en toe kort in de bench (max. 20 minuten) en slaapt daar 's nachts ook in. Dat vindt hij prima. Jack is nog niet zindelijk maar hij is slim dus dat zal niet lang duren.

Jack is een echte hartendief en vindt het heerlijk om geknuffeld te worden, op schoot te slapen en op zijn speeltjes te kauwen.

Jack plaatsen we graag bij ervaren baasje waar mogelijk al een stabiele hond aanwezig is.


Update 17-12-2022: Jack is op 17 december in Nederland aangekomen en mag bij het gastgezin lekker bijkomen. Verdere info volgt snel!

Intake 28-10-2022: Mid augustus stopte Gabi (Neli's hulp) het verkeer om kleine Jack te redden. Jack rende met zijn moeder tussen de auto's door - moeder kon op dat moment niet gevangen worden, haar pup wel. Inmiddels heeft Jack heel veel asielvrienden gemaakt, en vond hij zelfs een surrogaatmoeder. Hij is dan ook enorm aandoenlijk: lekker speels, nieuwsgierig, vol levenslust en boevenstreken. Kleine ondeugende Jack stal de show, hij had totaal geen belangstelling van zijn bezoek, alleen de rugzak moet en zou hij open maken, en dan ook niet 1 keer, maar zo'n vier keer. Jack is klaar om de wereld te gaan ontdekken, hij heeft er energie genoeg voor.

Mag hij bij u het gezinsleven ontdekken?

Details

Geboortedatum (geschat)
13 juni 2022

Video

Video

Video

Video

Video

Video